Fotel GALAXYFOTEL GALAXY

Fotel GALAXY

Fotel wykonany na sprężynach falistych w połączeniu z pianką poliuretanową o gęstości T-30. Regulowany zagłówek, pozwala na zwiększenie wysokości oparcia. Ozdobne stebnowania  na fotelu sprawiają że wygląda on bardzo elegancko.

COMBO AUTOCOMBO AUTO

COMBO AUTO

Kanapa wykonana na sprężynach bonelowych oraz pianki poliuretanowej o gęstości T-30 i ramie drewniane. Kanapa atrakcyjna pod względem wizualnym, przeznaczona głównie dla młodzieży. Poduszki na oparciu wykonane z wysokiej jakości pianki poliuretanowej. Automat moss w standardzie. Obszerny pojemnik na pościel. Dodatkowym elementem ozdobnym są chromowane lub drewniane nóżki.

AMERYKANKA 2AMERYKANKA 2

AMERYKANKA 2

Zrobiona na sprężynach bonelowych w połączenie z pianką poliuretanową o gęstości T – 30. Mebel przed rozłożeniem może służyć jako wygodny fotel do siedzenia. Szeroka gama tkanin oraz możliwość połączenia wybranego nadruku. Pojemnik na pościel.

Kanapa FINEZJA 2Kanapa FINEZJA 2

Kanapa FINEZJA 2

Duża, obszerna kanapa  wykonana na sprężynach bonelowych, pianki T-30 oraz na ramie drewnianej. Kanapa ma funkcję spania i pojemnik na pościel. Automat moss w standardzie. Mebel funkcjonalny, solidny oraz atrakcyjny pod względem wizualnym, nadającym się do przestrzennego wnętrza. Poduszki na oparciu wykonane z wysokiej jakości pianki poliuretanowej. Jest jednym z najbardziej popularnych modeli. Gwarantuje przyjemność wypoczynku.