Fotel GALAXYFOTEL GALAXY

Fotel GALAXY

Fotel wykonany na sprężynach falistych w połączeniu z pianką poliuretanową o gęstości T-30. Regulowany zagłówek, pozwala na zwiększenie wysokości oparcia. Ozdobne stebnowania  na fotelu sprawiają że wygląda on bardzo elegancko.

Wersalka PONTON FOTOWersalka PONTON FOTO

Wersalka PONTON FOTO

W kanapie zastosowano sprężyny bonelowe oraz piankę o gęstości T-30. Mebel wykonany na ramie drewnianej. Ze względu na ciekawe, kolorowe obrazy na części mebla dedykowana głównie dla młodzieży.

KANAPA PANAMAKANAPA PANAMA

Kanapa PANAMA

Kanapa wykonana na stelażu drewnianym i bonelu sprężynowym oraz wysokiej jakości pianki poliuretanowej, na oparciu wygodne poduszki z wyprofilowanej pianki. Na podłokietnikach znalazły się poręcze z giętej sklejki imitującej drewno(dostępne w kilku kolorach). Kanapa doskonale wkomponuje się w Twoje wnętrze. Automat moss w standardzie. Duży pojemnik na pościel.

WERSALKA FLORYDAWERSALKA FLORYDA

Wersalka FLORYDA

Siedzisko i oparcie kanapy wykonane jest z najwyższej jakości sprężyny bonelowej w połączeniu z pianką T-30, oraz stelażu drewnianym. Na bokach ozdobne poręcze z giętej sklejki imitującej drewno (dostępne w kilku kolorach). Pojemnik na pościel. Funkcja spania.

COMBO AUTOCOMBO AUTO

COMBO AUTO

Kanapa wykonana na sprężynach bonelowych oraz pianki poliuretanowej o gęstości T-30 i ramie drewniane. Kanapa atrakcyjna pod względem wizualnym, przeznaczona głównie dla młodzieży. Poduszki na oparciu wykonane z wysokiej jakości pianki poliuretanowej. Automat moss w standardzie. Obszerny pojemnik na pościel. Dodatkowym elementem ozdobnym są chromowane lub drewniane nóżki.

AMERYKANKA 2AMERYKANKA 2

AMERYKANKA 2

Zrobiona na sprężynach bonelowych w połączenie z pianką poliuretanową o gęstości T – 30. Mebel przed rozłożeniem może służyć jako wygodny fotel do siedzenia. Szeroka gama tkanin oraz możliwość połączenia wybranego nadruku. Pojemnik na pościel.

NAROŻNIK SANTANA 2NAROŻNIK SANTANA 2

Narożnik SANTANA 2

Narożnik wykonany na sprężynach bonelowych i pianki poliuretowej T-30, oraz ramie drewnianej. Automat moss w standardzie. Duży pojemnik na pościel. Pikowane siedzisko przełamuje linię mebla i dodaje charakteru. Elementem ozdobnym są chromowane nóżki. Poduszki na oparciu wykonane z wysokiej jakości pianki poliuretanowej.

NAROŻNIK GALAXYNAROŻNIK GALAXY

Narożnik GALAXY

W meblu tym zastosowano sprężyny bonelowe i piankę T-30. Narożnik zrobiony na ramie drewnianej. Duży pojemnik na pościel. Regulowane zagłówki zwiększają zakres wysokości oparcia. Ozdobne przeszycia podkreślają charakter mebla. Wygodny i nowoczesny styl. Szeroka gama tkanin.

Kanapa FINEZJA 2Kanapa FINEZJA 2

Kanapa FINEZJA 2

Duża, obszerna kanapa  wykonana na sprężynach bonelowych, pianki T-30 oraz na ramie drewnianej. Kanapa ma funkcję spania i pojemnik na pościel. Automat moss w standardzie. Mebel funkcjonalny, solidny oraz atrakcyjny pod względem wizualnym, nadającym się do przestrzennego wnętrza. Poduszki na oparciu wykonane z wysokiej jakości pianki poliuretanowej. Jest jednym z najbardziej popularnych modeli. Gwarantuje przyjemność wypoczynku.

KANAPA FINEZJA

Kanapa FINEZJA (bez funkcji spania)

Mebel z bardzo miękkimi poduchami. Na siedzisku kanapy kieszenie z kulką silikonową. Wywinięte boki kanapy nadają jej ponadczasową formę. Mebel pasujący do wnętrz nowoczesnych jak i bardziej klasycznych. Możliwość zamówienia kanapy z funkcja spania na stelażu belgijskim.

KANAPA ANTONIOKANAPA ANTONIO

Kanapa ANTONIO

Wykonana na bonelu sprężynowym oraz pianki T-30. Elementem ozdobnym kanapy są miękkie przestebnowane poduchy, oraz chromowane nóżki. Automat moss w standardzie. Pojemnik na pościel. Kanapa bardzo wygodna w nowoczesnym stylu.

Narożnik ASTOR 2 (prosty)Narożnik ASTOR 2 (prosty)

Narożnik ASTOR 2 (prosty)

Niewielki narożnik wykonany na sprężynach bonelowych w połączeniu z pianką T-30, oraz ramie drewnianej. Sprawia wrażenie lekkiego i zgrabnego mebla. Na oparciach wygodne poduchy z wysokiej jakości pianki poliuretanowej. Dwa pojemniki na pościel. Automat moss w standardzie.